نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
شب پدر شدن لیونل دوست داشتنی است و این شادی را میشود در چهره اش دید ، قدم هایش سریع تر است و انگار خستگی ناپذیر است ...
 بازی طوفانی شروع میشود کمتر از 20 دقیقه و سه بر صفر به نفع بارسا ... شب بارسایی هاست و باز گردانندن نتیجه سه بر صفر کار راحتی نیست .... اما همه چیز در یک لحظه ممکن است تغییر کند ، در یک لحظه که امید بر میگردد و روحیه باخته باز زنده می شود ، در آن ثانیه ای که تکل اشتباه (( ماسکرانو )) رخ میدهد و بعد پنالتی...
 شاید در همان یک لحظه است که روحیه (( والدز )) به هم میریزد و گل دوم را با اشتباهی بارز میخورد ... اما مسی دست بر نمی دارد و تلاشش ادامه دارد و فرار هایش و باز هم گل می زند ... اما شاید در همان لحظه است که اعصاب خود (( ماسکرانو )) به هم میریزد و بعد هم کارت قرمز ... 
فشار ها روی تیم بارسا بیسار زیاد است اما این فقط پاهای مسی است که می تواند باز هم در این شرایط خوب عمل کند و فریب دهد و شوت بزند و باز هم گل و هت تریک آقای پدر و اختلاف به دو برسد ...
 دیگر نه حمله های بی وقفه ی دپور  کار ساز است نه اشتباهات فردی که در تیم بارسا غوغا می کند و در نهایت هم به یک گل به خودی از (( جورجی آلبا)) ختم می شود و نتیجه می شود پنج بر چهار .حالا همه در دیگ جوشان ریاسور در انتطار تساوی اند اما نه . وقت کافی نیست  دیگر حتی فرار دروازبان دپور  هم که برای سر زدن بالا آمده کار ساز نیست...

 پیروزی برای بارسا ست و برای لیونل مسی ... شب پدر شدن مسی با سه گل جشن گرفته شد ؛ به اضافه کارت زردی که هدیه داور بود به ستاره بی چون و چرای بارسا که حالا کمی لرزان به نطر می رسد . اما آنها مسی را دارند. لشگر یک نفره! 
Cesc, autor de tres assistències, i Messi, autor dطبقه بندی: اخبار لیونل مسی،
برچسب ها: گزارش روز:هت تریک اقای پدر!،
[ یکشنبه 30 مهر 1391 ] [ 07:41 ق.ظ ] [ عماد قندری ]

هنگامی که دقیقه 18 فرارسید همگان انتظار آن را داشتند که بارسا به بردی حیرت‌انگیز و پرگل برسد. بازی پرگل شد، اما از نوعی دیگر!

بارسلونا در همان دقیقه 3 به گل رسید. یوردی آلبا پاس عمقی عالی سسک فابرگاس را گرفت و دروازه دنی آرانسوبیا را گشود.

دقیقه 8 بود که بازی دو بر صفر شد. آندرس اینیستا در شرایطی نامتعادل توپ را به لیونل مسی داد. او هم آن را به کریستین تی‌یو در سمت راست رساند و تی‌یو پس از حرکت تکنیکی زیبا و جا گذاشتن آیوسه توپ را از بین پاهای آرانسوبیا به گل تبدیل کرد.

اما یکی از اتفاقات مهم در دقیقه 26 افتاد. خاویر ماسچرانو با تکل روی پای پیتزی رفت و او را سرنگون کرد. داور در حالی پنالتی گرفت که تصاویر نشان می‌داد خطا پشت محوطه جریمه انجام شده. پنالتی را پیتزی به گل تبدیل کرد.بازی در دقیقه 18 سه بر صفر شد. لیونل مسی پاس تماشایی پشت پای سسک را گرفت و آن را با شوتی مهارنشدنی به بالای دروازه حریف زد.

دپورتیوو در دقیقه 37 گل دوم را هم زد. الکس برگانتینوس روی دفع بارسا روی یک ضربه کرنر شوتی زد که توپ در دستان ویکتور والدس داشت قرار می‌گرفت اما اشتباه والدس باعث شد توپ به دروازه برود.

اما لیونل مسی در دقیقه 43 باز هم گل‌زنی کرد. او پاس بیرون پای فابرگاس را گرفت و با شوتی زمینی دروازه حریف را گشود.

دپور نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و پیتزی با ضربه ایستگاهی تماشایی‌اش گل سوم تیمش را در دقیقه 47 زد. والدس دستش را به توپ رساند اما ضربه او به‌حدی دقیق بود که والدس نتوانست مانع گل شدنش شود.

لحظاتی بعد خاویر ماسچرانو از بارسا اخراج شد. داور در حالی خطای او روی ریکی را گرفت که تصاویر آهسته نشان می‌داد بازیکن آرژانتینی توپ را زده و تماس چندانی با حریف نداشته. اما داور کارت زرد دوم را به او داد.

چند دقیقه بعد بود که مسی روی یک ضربه ایستگاهی تیر دروازه حریف را لرزاند. او سرانجام در دقیقه 77 هت‌تریک خود را کامل کرد. مسی توپ را از زه‌کاسترو گرفت، به سمت دروازه دپورتیوو رفت و با شوتی محکم و زمینی با پای چپ گل‌زنی کرد تا بازی 5-3 شود.

اما خیال بارسا با این گل هم راحت نشد چرا که آلبا به کمک حریف رفت! او در حالی که توپ را در اختیار داشت و ریکی هم اندکی رویش فشار می‌آورد به اشتباه با ضربه‌ای چیپ دروازه والدس را گشود!

دپور به فشار روی آورد اما نتوانست گل بزند و در نهایت بارسا اختلاف با رئال مادرید را در عدد 8 نگاه داشت.

Lionel Messi - Deportivo Coruña v Barcelona
طبقه بندی: اخبار بارسلونا،
برچسب ها: دپورتیوو 4 – بارسلونا 5: سور گل در ریاسور،
[ یکشنبه 30 مهر 1391 ] [ 07:39 ق.ظ ] [ عماد قندری ]

او در صحبت هایی درمورد مقایسه مسی و رونالدو گفته:« مشکل رونالدو، مسی است.این مشکل بزرگ رونالدوست. تا زمانی که لیو وجود داشته باشد، او مشکلی برای رونالدو خواهد بود. لیونل مسی همچنان ستاره شماره یک دنیاست و مثل او بازیکن دیگری وجود ندارد.»

این ستاره مکزیکی در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرده که در بارسلونا،بازیکنان دیگری هم هستند که شایستگی دریافت توپ طلا را دارند. او معتقد است که درحالی که مسی چندین توپ طلا را کسب کرده، چابی هم شایستگی دریافت این جایزه را دارد. مارکس دراین باره گفت:« با دیدن کارهایی که چابی و اینیستا انجام می دهند، اگر من بودم، توپ طلای امسال را به یکی از این دو نفر می دادم. چابی بازیکنی نیست که توجهات را به خودش جلب کند ولی از نظر من او یکی از موتورهای مهم بارسا در سالهای اخیر است. حیف است که او تا به حال توپ طلایی دریافت نکرده؛ چون واقعا شایستگی اش را دارد.»

او در مورد دیگر بازیکن مکزیکی دنیای فوتبال، جاناتان دوس سانتوس که عضو بارسلوناست گفت:« او باید به دنبال گزینه دیگری باشد و به تیم دیگری برود تا بتواند بیشتر فوتبال بازی کند. اگر نه، زمان سپری می شود و او درلالیگا فعالیت خاصی نخواهد داشت.»این مدافع مکزیکی درمورد اکتور مورنو، بازیکن مکزیکی باشگاه اسپانیول هم گفت:« او می تواند خیلی خوب در بارسلونا جا بیفتد. قدرت پاسکاری خوبی دارد. به خوبی در زمین جایگیری می کند و تجربه زیادی هم دارد.»

رافا مارکس درمورد عملکرد خوب ماسچرانو در ترکیب بارسا گفت:« من از شیوه بازی او در پست مدافع میانی به شدت متعجب شدم. او به خوبی در سیستم کنونی بارسا جا افتاده و قابلیت های زیادی دارد. از نظر من او یکی از خریدهای خوب بارسا است.»

و در نهایت درمورد پست ایده ال بوسکتس و بارترا گفت:« بهترین پستی که بوسکتس می تواند در آن بازی کند،پست بازیکن میانی است. او در قلب دفاع راحت بازی نمی کند. من یکی دو بار بارترا را دیده ام. او هم بازیکن با کیفیتی است.»

Rafa Marquez - New York Red Bulls
طبقه بندی: مقایسه مسی با رونالدو،
برچسب ها: رافا مارکس: حیف که چابی تاحالا توپ طلا نگرفته؛مسی تنها مشکل رونالدوست،
[ شنبه 29 مهر 1391 ] [ 01:59 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
این طور به نظر می رسد که انتظار نه ماهه لیونل مسی برای دیدن فرزندش در حال اتمام است و طبق اعلام پزشکان احتمالا فرزند او امروز ( بیستم اکتبر سال 2012) متولد خواهد شد. این درحالی است که مسی امشب باید در بازی هفته هشتم رقابت های لالیگا مقابل دپورتیوو لاکرونیا به میدان برود.
مسی حالا دریک قدمی در آغوش گرفتن فرزندش و لمس کردن حس پدری است و هواداران بارسلونا هم بی صبرانه درانتظار تبریک گفتن تولد فرزند مسی هستند. چند روز پیش بود که شایعه ای مبنی بر تولد فرزند مسی دردنیای مجازی پخش شد و حتی عکس نوزادی هم که گفته می شد فرزند مسی است دست به دست می چرخید ولی این شایعه خیلی سریع تکذیب شد.
طبق اعلام رسانه های مختلف خبری در اسپانیا، آنتونیا روکوزو، نامزد لیونل مسی قرار است روز شنبه 20 اکتبر زایمان کند و از همین رو اعضای خانواده او و همچنین مسی، خود را به اسپانیا رسانده اند. لیونل مسی روز پنجشنبه در صفحه فیس بوکش به این نکته اشاره کرده بود که اعضای خانواده اش روز جمعه از آرژانتین وارد بارسلونا می شوند . در پیغام مجازی مسی می خوانیم:« الان در خانه ام؛ خوشحال و خوشبخت به خاطر دو برد مهم تیم ملی . جمعه همه اعضای خانواده ام از آرژانتین به اینجا می آیند. اتفاق دیگری که مرا باز هم خوشحال ترمی کند.»
چند ماه پیش و پس از انتشار اخباری غیررسمی درمورد پدر شدن لیونل مسی، همه درانتظار آن بودند که او این خبر را تائید کند واین انتظار خیلی طول نکشید و مسی بعد از گلزنی اش برای تیم ملی آرژانتین، توپی را زیر پیراهنش قرارداد تا از باردار بودن آنتونیا خبر بدهد
حالا بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا، قطعا برای مسی بازی به یادماندنی و تاریخی ای خواهد بود؛ چرا که ممکن است فرزندش تیاگو هم در روز این بازی متولد شود.هرچند که در صورت به دنیا آمدن فرزند مسی، بهانه خوبی خواهد بود که تیتو امشب را به مسی استراحت بدهد. چرا که علاوه بر این اتفاق خوب، مسی در بازی با شیلی (دربامداد 4شنبه) برای 90 دقیقه با پیراهن آلبی سلسته بازی کرد و بعد از آن هم سفری طولانی از آرژانتین به بارسلونا داشت و خستگی سفر نیز هنوز از تنش بیرون نرفته.
در بازی با ختافه هم تیتو ویلانووا، مسی را روی نیمکت ذخیره ها قرارداده بود. در آن بازی مسی در نیمه دوم وارد زمین شد و برای تیمش دو گل به ثمر رساند.Messi - Argentina-Chileطبقه بندی: اخبار لیونل مسی،
برچسب ها: سفر خانواده مسی به بارسلونا برای تولد فرزند لیونل، اخبار بارسلونا، مرجع خبری بارسلونا، بروزترین مرجع خبری بارسلونا، اخبار جدید بارسلونا، اخبار لالیگا، خبرهای باشگاه بارسلونا، خبرهای جدید باشگاه بارسلونا، بارسلونا، اف سی بارسلونا، طرفداران بارسلونا، تمامی اخبار بارسلونا، تمام خبرهای بارسلونا، فقط بارسلونا، بارسا، Barcelona news، Barcelona news source، updated news outlets Barcelona، news La Liga، FC Barcelona news، new news for Barcelona FC Barcelona FC Barcelona FC Barcelona fans all Barcelona News، All News Barcelona، but Barcelona، Barcelona،
[ شنبه 29 مهر 1391 ] [ 01:58 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

او که این روزها هدایت تیم ملی مقدونیه را در دست دارد در پاسخ به این سوال که بهترین بازیکن دنیا کیست؟ مسی یا رونالدو، گفته:« مسی با درنظر داشتن کارهایی که انجام می دهد فوق العاده است و همه این را می دانند. هر زمانی که تلویزیون را روشن می کنی،یک گل از مسی را می بینی. این خارق العاده است.»

سرمربی سابق رئال مادرید، درمورد ستاره پرتغالی کهکشانی ها هم صحبت کرده و گفته:« تنها مشکلی که رونالدو دارد، مسی است. این طور به نظر می رسد که دربین این دو نفر، رونالدو بیشتر از مسی نگران است. مسی به نظر، یکی دیگر از بازیکنان تیمش می آید ولی رونالدو ستاره و چهره برجسته رئال است.»

John Toshack, Wales(Getty Images)
طبقه بندی: اخبار بارسلونا،
برچسب ها: توشاک: تنها مشکل رونالدو، مسی است، اخبار بارسلونا، مرجع خبری بارسلونا، بروزترین مرجع خبری بارسلونا، اخبار جدید بارسلونا، اخبار لالیگا، خبرهای باشگاه بارسلونا، خبرهای جدید باشگاه بارسلونا، بارسلونا، اف سی بارسلونا، طرفداران بارسلونا، تمامی اخبار بارسلونا، تمام خبرهای بارسلونا، فقط بارسلونا، بارسا، Barcelona news، Barcelona news source، updated news outlets Barcelona، news La Liga، FC Barcelona news، new news for Barcelona FC Barcelona FC Barcelona FC Barcelona fans all Barcelona News، All News Barcelona، but Barcelona، Barcelona،
[ شنبه 29 مهر 1391 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

فکر می کنید که دپورتیوو فوتبالی بهتر از قبل را ارائه خواهد کرد؟

بازی، بازی آسانی نخواهد بود. بعد از اتمام وقفه ای که برای برگزاری بازیهای ملی ایجاد شده بود، این بازی انجام می شود و واقعیت این است که دپور تا به اینجا می توانست امتیازاتی به مراتب بیشتر از آنچه که تا الان کسب کرده، داشته باشد. ولی ما در اوایل فصل هستیم و کسب دو پیروزی ، آنها را کاملا از این شرایط خارج می کند. از نظر تاریخی، بازی درزمین این تیم، کار آسانی نبوده است

دربازی با ختافه، وقتی مسی تازه از اردوی تیم ملی آرژانتین به اسپانیا بازگشته بود، به او استراحت دادید. دراین بازی هم شرایط مشابهی دارید؟

فکر می کنید که تیم شما سبک کاری متفاوتی با سبک کاری تیم گواردیولا دارد؟درهر بازی، شرایط متفاوت است. گاهی وقتها ما به اواستراحت می دهیم ولی همه چیز به خودشان بستگی دارد. فکر می کنم که این بار ، بازیکنانی که از آمریکای جنوبی به اسپانیا بازگشته اند،سفر بهتری داشته اند و بیشتر استراحت کرده اند. آنها دو بار با تیم تمرین کردند و باید ببینیم که خستگی سفرشان کاملا در رفته و اوضاعشان به چه ترتیب است. لزومی نیست که همیشه شرایط مثل شرایط بازی با ختافه باشد.

دراین باره، هر کسی نظر خودش را دارد ولی من تفاوتهای زیادی نمی بینم. موافق این صحبت ها نیستم که الان تیم ما مستقیم تر بازی می کند و حالا کنترل کمتری بر توپ و میدان داریم. به عنوان مثال در بازی با رئال، فکر می کنم که 70% مالکیت توپ و میدان را داشتیم.

بعد از تمام جنجال های به وجود آمده؛ بالاخره شما ویدئویی از بازی په په تهیه کرده اید یا نه؟

خیلی ساده است. ما هیچ ویدئویی از هیچ بازیکنی تهیه نکرده ایم. هرگز این کار را نکردیم. این یک موضوع عادی است. درک می کنم که 15 روز بدون فوتبال، جای چنین صحبت هایی را هم باز می کند.

بارترا برای بازی کردن در پست مدافع میانی، چه قابلیت هایی کم دارد؟

هرزمان که به او باور داشته باشم، او را در ترکیب تیم قرار می دهم. کسی که بهتر از سایرین او را می شناسد، من هستم. اوقطعا برای بازی کردن زمان دراختیار خواهد داشت. با این بحث ها، فشار زیادی را روی او قرار می دهیم. البته ما در فکر خرید مدافع میانی ای در ماه دسامبر نیستیم.

بیشتر به اعمال سیستم چرخشی فکر می کنید و یا به بهبود و بازگشت بازیکنان تیم؟

برای اعمال سیستم چرخشی، باید بازیکنان تیم را به صورت آماده در اختیار داشته باشی. ما الان بازیکنانی داریم که مصدومیت های طولانی ای را پشت سرمی گذارند و اگر بازیکنی برای سیستم چرخشی نداشته باشیم، برخی از بازیکنان، بیشتر بازی خواهند کرد.

برگزاری بازی در ساعت 10 شب، برای آنکه بازیکنان بیشتر استراحت کنند ایده خوبی است؟

اولویت ما استراحت دادن به بازیکنان است . ولی تا قبل از این ،حتی وقتی که بازیهایمان ساعت 10 شب هست هم ،بیشتر از سایر روزها نمی خوابیدیم. برگزاری بازی در ساعات پایانی شب باعث می شود که جلسه تمرینی روز بعدمان به تعویق بیفتد. به نظرم طبیعی نیست که روز سه شنبه در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنی و شنبه هم ساعت 10 شب بازی داشته باشی. ولی ما هرزمان و هرجا که به ما گفته شود بازی می کنیم.

Tito Vilanova, Barcelona
طبقه بندی: اخبار بارسلونا،
برچسب ها: اخبار بارسلونا، مرجع خبری بارسلونا، بروزترین مرجع خبری بارسلونا، اخبار جدید بارسلونا، اخبار لالیگا، خبرهای باشگاه بارسلونا، خبرهای جدید باشگاه بارسلونا، بارسلونا، اف سی بارسلونا، طرفداران بارسلونا، تمامی اخبار بارسلونا، تمام خبرهای بارسلونا، فقط بارسلونا، بارسا، Barcelona news، Barcelona news source، updated news outlets Barcelona، news La Liga، FC Barcelona news، new news for Barcelona FC Barcelona FC Barcelona FC Barcelona fans all Barcelona News، All News Barcelona، but Barcelona، Barcelona،
[ شنبه 29 مهر 1391 ] [ 01:54 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
[ جمعه 28 مهر 1391 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
[ جمعه 28 مهر 1391 ] [ 08:41 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

 آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسا، معتقد است لیونل مسی، ستاره آرژانتینی آبی و اناری ها، بهترین بازیکن دنیاست و تاکید کرد این بازیکن بسیار بهتر از آن چیزی است که هواداران فکر می کنند.

این ملی پوش اسپانیایی که ماه گذشته جایزه بهترین بازیکن سال یوفا را از آن خود کرد معتقد است مسی همیشه راهی برای غافلگیر کردن حریف دارد و می تواند با کیفیت فوق العاده اش سرنوشت ساز شود.

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت:" از نظر من، مسی بی تردید بهترین است. او حتی بهتر از چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد. به سختی می توان مانند او سرنوشت یک بازی را تغییر داد و در مقابل طوری بود که همه چیز عادی به نظر برسد.

او همچنین در مورد اهداف بارسا در رقابت های این فصل گفت:" همه چیز تا حالا خوب پیشرفته اما برای نتیجه گیری هنوز زود است. با این وجود ما می خواهیم موفق باشم.او همیشه حریف را غافلگیر می کند. بهترین نکته در مورد او این است که همیشه کار ویژه ای می تواند انجام دهد. او می تواند همیشه با انجام کاری متفاوت، بقیه را شگفت زده کند."

هدف ما قهرمانی در همه رقابت هاست. بعد از اتفاقات سال گذشته، انگیزه زیادی داریم و تلاش می کنیم تا بار دیگر قهرمانی را از چنگ رئال خارج کنیم. ما از اینکه فینال چمپیونزلیگ سال گذشته را از دست دادیم خیلی ناراحتیم و می خواهیم این فصل جبران کنیم."

بارسا در حال حاضر با 19 امتیاز از 7 دیدار، همراه با اتلتیکو مادرید در صدر جدول لالیگا قرار دارد.
برچسب ها: اینیستا: مسی بهتر از آن چیزی است که بقیه فکر می کنند، hdkdsjh، hknvs hdkdsjh،
[ پنجشنبه 27 مهر 1391 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ عماد قندری ]


سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین معتقد است که اگر مسی درشرایط خوبی باشد و یک بازیکن خوب دیگر هم درکناراو قرار بگیرد، آلبی سلسته می تواند در جام جهانی موفق شودCarlos Bilardo, ex coach of Argentina (Notimex)

جام جهانی 2014:  اگر مسی خوب باشد  و بازیکن خوب دیگری هم در کنارش قرار بگیرد، آرژانتین می تواندبه نتیجه خوبی در جام جهانی برسد. البته اول باید به این رقابت ها صعود کنیم.

مدیریت و کنترل توپ مسی: باید دید که در تمرینات، مسی  چطور به هوا می پرد . از صفر به 50می رسد. برای متوقف کردنش ، باید او را زد. درغیر این صورت نمی توان او را متوقف کرد. توپ هم یکی دیگر از استخوان های اوست. پس مسی طوری می دود که انگار هیچ چیزی روی پای او نیست.

پست ایده آل مسی:او باید همیشه پا به توپ باشد. زیرا اگر او در یک نقطه بایستد، 5 دقیقه از بازی مسی را از دست داده می شود. باید او در میانه قرار بگیرد. زمانی که مسی حرکاتش را شروع می کند، خودت را فراموش می کنی و باید او را دنبال کنی، چون تو را در ده متری خودش متوقف می کند. او شروع فوق العاده ای دارد. مسی برای 30 متر پایانی بازی فوتبال بهترین گزینه است. در آن منطقه است که بازیکنان حریف را از پای در می آورد. به محض اینکه که توپ به او می رسد، واکنش نشان می دهد.چون مسی رو به جلو نگاه می کند .

شرایط مسی در آلبی سلسته: مسی درک متقابل خیلی خوبی با آگوئرو و دی ماریا دارد. دی ماریا هم ریتم فوق العاده ای دارد. به نظر من او مجهز تر و قوی تر شده است. با تمام سرعت ممکن می دود
.
طبقه بندی: اخبار لیونل مسی،
[ چهارشنبه 26 مهر 1391 ] [ 04:16 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

تعداد کل صفحات : 15 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic