نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
دانلود تریلر جدید بازی FIFA 13 تحت عنوان Skill Games
ژانر: ورزشی
ناشر: EA
سازنده: EA Canada
پلتفرم: PC,Playstattion 3,PlayStation Vita,Xbox 360,Wii,Wii U
تاریخ انتشار: September 25, 2012
حجم: 44.38 MB
کیفیت: 720p HD فوق العاده
فرمت: MP4
دانلود با لینک مستقیم HD
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 11:54 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

برد بارسلونا مقابل رئال سوسیداد در هفته اول رقابتهای فصل جدید لالیگا، یک اتفاق دلنشین دیگر هم به همراه داشت.بازگشت داوید ویا و گلزنی او برای بارسا بعد از حدود 8 ماه. پاسی که آندرس اینیستا به ویا رساند، گل پنجم بارسا را رقم زد. ویا دردقیقه 75 بازی به جای پدرو به زمین آمد و در همان موقع بود که کل هواداران حاضر در ورزشگاه برای حمایت از او، یک صدا نامش را صدا می کردند.

البته ویادر جریان دیدار دوستانه بارسا مقابل دیناموبخارست به زمین چمن بازگشته بود ولی این اولین حضور او درنوکمپ و درمیان هواداران بود.

ویا در پایان این بازی، به شدت مملو از احساسات بود ودر صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« این گام بسیار مهمی برای من بود. کاملا بهبود یافته ام.روز واقعا خوبی است. به خاطر تمام محبت هایی که در طول این 8 ماه دریافت کردم متشکرم. تشویق هواداران حاضر در نوکمپ در بازی یکشنبه باعث شد که مو برتنم راست شود.»این به منزله پایان غیبت طولانی ویا بود که از روز 15 دسامبر سال 2011 و به دلیل شکستگی استخوان قوزک پایش رقم خورده بود. ویا بعد از به ثمر رساندن پنجمین گل بارسلونا دراین بازی، پیراهنش را بالا زد و روی پیراهن زیری اش نوشته شده بود:« بدون شما غیر ممکن بود» و درکنار این عکس تصویر همسر و دو دختر ویا دیده می شد.

ویاادامه داد:« حالا می خواهم به بهترین نحو ممکن در اخدمت تیم باشم تا سران باشگاه بیشترین رضایت را از من داشته باشند و بدین ترتیب پاسخگوی محبت ها شوم. من هم تیمی های خیلی خوبی دارم  و به خاطر وجود همه آنها احساس خوشبختی می کنم.»

ستاره اسپانیایی درمورد پیراهنی که بعد از گلزنی به نمایش گذاشت هم گفت:« من پیراهنی با عکس همسر و دو دخترم را برتن کردم؛ چون به خاطر من ماه های خیلی سختی را پشت سرگذاشتند.»

داوید ویا ادامه داد:« باید برای حضور 90 دقیقه ای در زمین صبور بود. من در شرایط خوبی هستم. 5 هفته ای است که به شدت تمرین می کنم. در بارسلونا با حضور چنین هم تیمی های خوبی توقعات خیلی بالاست و بهتر این است که صبور باشم و هر بار خودم را در شرایط بهتری قرار دهم تا هرچه زودتر بتوانم در یک بازی به طور کامل حضور یابم. تماشای بازیهای یورو در خانه، خیلی سخت بود. از خانه، خیلی سختی می کشیدم ولی در نهایت باشادی تمام موفقیت این نسل فوتبالیست های فوق العاده را جشن گرفتم.»

David Villa, Barcelona, Real Sociedad
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 11:22 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
دانلود گلها و خلاصه بازی بارسلونا5 - 1سوسیداد


دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب

[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 06:36 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

چابی ارناندس، ستاره باشگاه بارسا و مغز متفکر این تیم در دیدار یکشنبه شب ابی اناری ها مقابل رئال سوسیداد در هفته اول رقابتهای لالیگا برای 90 دقیقه در زمین حضور داشت و از برد تیمش و به ویژه بازگشت داوید ویا به میادین چمن به شدت خوشحال بود.

در پایان این بازی چابی به کانال پلوس گفت:« داوید ویا سختی های زیادی کشید. او مصدومیت مهمی داشت و حالا بازگشته است. واقعیت این است که بهترین چیز برای ما بازگشت داوید ویا بود.»

چابی درمورد بازی یکشنبه شب هم به این نکته اشاره کرد که تیم کاتالان باید سبک فوتبالی اش را در طول فصل حفظ کند و گفت:« تیم ما اندکی تغییر کرده و در کادر مربیگری مان هم تغییراتی داشته ایم. الان تیتو جانشین پپ شده ولی فلسفه تیم همان فلسفه همیشگی است. ما بهترین بازیکن دنیا یعنی مسی را با خودمان داریم. خوشحالیم که او توانست گل بزند و خوشحالیم که تیم منسجمی داریم. فصل را به خوبی و باگامی درست شروع کردیم.»
برچسب ها: چابی ارناندس: بهترین اتفاق، بازگشت ویا بود، ژاوی، ژاوی هرناندز،
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 06:32 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 03:18 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

 لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا یکی از بهترین بازیکنان دیدار یکشنبه شب بارسلونا مقابل رئال سوسیداد بود. او هم مثل مربی تیمش بی صبرانه درانتظار فصلی رویایی برای بارساست.

مسی در صحبتهایی درپایان این بازی گفت:« همان طور که تیتو گفت، این فصل می خواهیم تمام جام ها را فتح کنیم. ما همان ذهنیت تیتو را داریم.می دانیم که کار سختی است ولی تلاش می کنیم که در تمام بازیها، به آنچه که می خواهیم برسیم.»

مسی ادامه داد:« رختکن تیم ما رختکنی پیروزی طلب است که می خواهد به چیزهای مهمی برسد. تیم ما همان اعتماد به نفس همیشگی را دارد.ما همان فلسفه قبل را داریم و با همان پروژه همیشگی مان فقط به دنبال حفظ توپ هستیم. در بازی یکشنبه شب هم این را نشان دادیم.»

مسی آنچه در فصل گذشته اتفاق افتاد را فراموش نکرده و دراین باره گفت:« ما در یادمان مانده که فصل قبل نتوانسته ایم قهرمان لالیگا شویم و در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا هم لغزیدیم. ولی امسال به دنبال انتقام هستیم.»

دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا پیش روست و مسی درمورد این بازیها گفت:« این بازیها، دو بازی متفاوت و جدای از لالیگا هستند. من از بازگشت داوید ویا واقعا خوشحالم. پارسال دلمان برای او واقعا تنگ شده بود. او بازیکنی است که گلهای زیادی به ثمر می رساند.

2012-08-19 FCB - REAL SOCIEDAD 002-Optimized
برچسب ها: مسی: همان طور که تیتو گفت، می خواهیم تمام جامها را فتح کنیم، مسی، لیونل مسی، messi، lionel messi، لالیگا،
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 03:17 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

2012-08-19 FCB - REAL SOCIEDAD 001-Optimized

2012-08-19 FCB - REAL SOCIEDAD 002-Optimized

باقی تصاویر ادامه مطلب

ادامه مطلب

طبقه بندی: تصاویر بازیهای بارسلونا،
برچسب ها: تصاویر بازی بارسلونا و سوسیداد، تصاویر اولین بازی بارسلونا، تصاویر بارسلونا و سوسیداد، تصاویر بازی بارسلونا و رئال سوسیداد، تصاویر بازیکنان بارسلونا در مقابل رئال سوسیداد، تصاویر لیونل مسی مقابل سوسیداد، تصاویر مسی در مقابل سوسیداد، تصاویر جدید لیونل مسی، حرکات لیونل مسی مقابل سوسیداد، تصاویر داوید ویا مقابل سوسیداد، داوید ویا، خوشحالی بعد از گل ویا، خوشحالی داوید ویا پس از گل، خوشحالی داوید ویا مقبا سوسیداد، تصاویر خوشحالی داوید ویا مقابی رئال سوسیداد، پویول، تصاویر گل پویول، تصاویر گل کارلس پویول، تصاویر کارلس پویول مقابل سوسیداد، Lionel Messi vs Svsydad pictures، images Messi vs Svsydad، new pictures of Lionel Messi، Lionel Messi vs Svsydad movements، movements against Svsydad Lionel Messi، David Villa vs Svsydad pictures، David Villa، Villa scored the joy، happiness، after David Villa scored، happily Mqba Svsydad David Villa، David Villa pictures happy Mqaby Real Svsydad، Puyol، Puyol floral images، floral pictures Carles Puyol Carles Puyol contrast images Svsydad،
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 03:15 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

الکس سانگ، ستاره جدید باشگاه بارسلونا در این تیم نخواهد توانست تا پیراهن رویایی اش، پیراهن شماره 17 را برتن کند.؛ چرا که این پیراهن مال پدرو رودریگس است. این ستاره کامرونی برای انتخاب پیراهن شماره 17 دلایلی احساسی دارد. سانگ ششمین فرزند از یک خانواده 27 فرزندی هاست و او 10 برادر و 17 خواهر دارد و شماره پیراهن سانگ هم از تعداد خواهرهایش می اید.

سانگ متاهل است ودو فرزند به نامهای نولان و کیلان دارد. البته او  تنها فوتبالیست خانواده اش نیست و ریگوبرت سانگ، پسرعموی او که 137 بازی ملی برای تیم ملی کامرون انجام داده هم یکی دیگر از فوتبالیست های خاندان سانگ است.

الکس سانگ وقتی که سه سال داشت، پدرش را از دست داد و همراه با خانواده اش برای زندگی به فرانسه نقل مکان کرد و فوتبال حرفه ای شرا در باستیا شروع کرد.

سران باشگاه بارسا حالا می دانند که او علاوه بر یک فوتبالیست خوب، یک مرد و بازیکنی باشخصیت هم هست. شنیده می شود که او وقتی در بازی دوستانه مقابل سنگال از دست دادن به ساموئل اتوئو، هم تیمی اش سرباز زده، از سوی مسئولان فدراسیون کشورش با جریمه ای 1500 یورویی مواجه شده.

بازیگر محبوب سانگ، استیون سیگال است. یکی دیگر از علائق سانگ هم تغییر قیافه و مدل دادن است

Alex Song
برچسب ها: داشتن 17خواهر، دلیل علاقه سانگ به پیراهن شماره 17، سانگ، رکور سانگ، رکوردهای سانگ،
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 01:16 ق.ظ ] [ عماد قندری ]

داستان نقل و انتقال بازیکنان میان دو تیم آرسنال و بارسلونا داستانی طولانی است. با پیوستن الکس سانگ به بارسلونا و انتقال او از آرسنال به این تیم، تعداد توپچی هایی که بعد از ترک ورزشگاه امیریتس به نوکمپ آمده اند، به عدد 7 رسید.

روند انتقال ستاره ها از آرسنال به بارسا در سال 2000 و با انتقال مارک اوورمارس و امانوئل پتی به بارسا شروع شد. ستاره هلندی در آن زمان با انتقالی 6.500 میلیون پستایی، گران قیمت ترین خرید باشگاه کاتالان در آن دوران لقب گرفت.

در سال 2003 فان برونهورست از آرسنال به بارسلونا آمد تا مبدل به یک مهره ثابت در  جناح چپ بارسا گردد.

بازیکن بلاروس آرسنال به بارسا آمد ولی نتوانست با ریتم این تیم تطبیق پیدا کرده و با شرایط زندگی در باشگاه کاتالان و شهر بارسلونا کنار نیامد.در سال 2007 تیری آنری با ترک امیریتس به نوکمپ آمد. ستاره فرانسوی که یک سال قبل در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا با آرسنال مقغلوب بارسا شده بود، توانست در سال 2009 با پیراهن بارسا در بهترین تورنمنت اروپایی به قهرمانی برسد. در سال 2008 نوبت به الکساندر هلب رسید

در سال 2011 هم بالاخره سسک فابرگاس بعد از ماه ها کش و قوس، موفق شد تا به خواسته اش برسد. ونگر که تمام تلاشش را برای حفظ فابرگاس به کار گرفته بود در این مسیر ناکام ماند و کاپیتان جوان اسپانیایی اش به اسپانیا بازگشت. او دراولین فصل حضورش در بارسا خوش درخشید.

درمیان بازیکنانی که از آرسنال به بارسا آمدند، سسک فابرگاس و تیری آنری موفقیت های زیادی را با تیم کاتالان به دست آوردند و هلب یکی از ناکام های بزرگ بارسا بود.

حالا الکس سانگ گام در مسیر این بزرگان گذاشته و باید منتظر ماند و دید که عملکردش در تیم کاتالان به چه ترتیب خواهد بود

Alex Song,Arsenal FC
برچسب ها: گزارش روز: سانگ، هفتمین توپچی ای که به بارسا پیوست، سانگ، الکس سانگ،
[ دوشنبه 30 مرداد 1391 ] [ 01:09 ق.ظ ] [ عماد قندری ]
FC Barcelona Team
بارسلونا

والدس
آلبا, پویول, پیکه, آلوس
اینیستا, بوسکتس, ژاوی
سانچس, مسی, فابرگاس
رئال سوسیه داد
 
براوو
آنخل, مارتینس, گونسالس, استرادا
الوستوندو, ایلارامندی
گریسمان, سوروتوسا, کاسترو
ولا

جوردی آلبا، خرید تابستانی بارسا، در دیدار امشب مقابل سوسیه داد در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. این ستاره ملی پوش تنها خرید کاتالان ها در تابستان امسال تاکنون بوده؛ هرچند انتظار می رود انتقال الکس سونگ نیز به زودی نهایی شود.

داوید ویا بعد از چند ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت، در دیدارهای دوستانه اخیر بارسا به میدان رفت اما بعید است در ترکیب اصلی دیدار امشب قرار بگیرد. تیاگو آلکانتارا نیز دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته است.

در سمت مقابل، خوسه آنخل، مدافع قرضی سوسیه داد که از رم به این باشگاه پیوسته، می تواند اولین دیدارش در لالیگا را امشب تجربه کند.

چوری کاسترو دیگر خرید تابستانی سوسیه داد از مایورکا بود که می تواند در دیدار امشب در کنار کارلوس ولا و آنتوان گریسمان به میدان برود.

ادامه مطلب

برچسب ها: پیش بازی بارسا- رئال سوسیه داد: آغاز عصر تیتو، بارسلونا و سوسیداد، بارسلونا و رئال سوسیداد، رقابتهای لالیگا، لالیگا،
[ یکشنبه 29 مرداد 1391 ] [ 01:23 ب.ظ ] [ عماد قندری ]

تعداد کل صفحات : 7 :: 1 2 3 4 5 6 7

درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو