تبلیغات
طرفداران بارسلونا

نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
منوتی: بهترین های روساریو، من، مسی ومارتینو هستیم


سرمربی سابق بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرده که مارتینو توانایی های زیادی برای هدایت بارسا دارد

 سسار لوئیس منوتی، سرمربی سابق بارسلونا روز4 شنبه بار دیگر نظر مثبتش را راجع به انتصاب جراردومارتینو به عنوان سرمربی جدید بارسلونا ابراز کردو به تعریف و تمجید از این مربی آرژآنتینی پرداخت.

منوتی در گفت و گو با لاسارسا گفت:« بهترین های دینا از روساریو هستند؛ مارتینو اهل شهر روساریو است. مسی هم متولد روساریو است و من هم از این شهر هستم. من بهترین ها را برای بارسا و برای مارتینو آرزو می کنم وامیدوارم که او هم مثل من در بارسلونا موفق باشد. او به تیمی ایده آل برای رشد و پیشرفت گام گذاشته.»

منوتی بر این باور است که مارتینو که چهارمین سرمربی آرژانتینی تاریخ باشگاه بارسلوناست، به تیمی پیوسته که مملو از بازیکنان بزرگ است:« این باید یک رویا باشد. مارتینو ایده های روشنی در مورد سبک بازی بارسلونا دارد. او توانایی های زیادی دارد. سرمربیانی هستند که فشار را تحسین می کنند و برخی های دیگر اصلا فشار را دوست ندارند. تاتا سرمربی ای است که مثل مارسلو بیه لسا بلد است که چطور با فشارهاکنار بیاید. اینکه بارسلونا «فراتر از یک باشگاه است» را باید لمس کند. بهترین راه لمس کردن این ماجرا، حضور در بارسلوناست.»

سرمربی سابق تیم کاتالان ادامه داد:« مارتینو از حمایت بازیکنان تیمش که تجربه زیادی دارند برخوردار است و با کیفیت و تعهدی دارد می تواند ایده های فراوانی را به بارسلونا ببرد. این سرمربی جدید تیم را تقویت خواهد کردو شرایط بارسا را بهبود خواهد بخشید و آن درخششی که بارسا بعد از یک سال سخت از آن دور شده بود را باز خواهد یافت.»

"Los mejores son de Rosario, como Messi, Martino y yo"

طبقه بندی: اخبار لیونل مسی، اخبار بارسلونا،
برچسب ها: اخبار، اخبار بارسلونا، جید ترین اخبار بارسلونا، اخبار بارسا، جدید تریت اخبار بارسا، بارسلونا، طرفداران بارسلونا، طرفدار بارسا، مسی، طرفدار مسی، بروز ترین اخبار بارسا، بروز ترین اخبار بارسلونا، بهترین اخبار بارسلونا، بهترین اخبار بارسا، بهترین و جدید ترین مطالب بارسا، مربی، مربی بارسا، هواداران بارسا، هواداران بارسلونا، جدید ترین و بهترین اخبار بارسا، بروز ترین سایت ورزشی، بهترین سایت ورزشی، بهترین سایت ورزشی اخبار بارسا، بهترین سایت ورزشی بارسلونا، بهترین سایت ورزشی اخبار بارسلونا، News، news Barcelona news Jade Barcelona، Barcelona News، New Tryt news Barcelona، Barcelona، Barcelona fans، fan club، Messi، Messi fans، most updated club news، the most updated news Barcelona news FC Barcelona the best club news، Barca are the best and most recent content، instructor، coach، Barça، Barça fans، Barcelona fans of the newest and best Barça news، the most updated sports site best sports sites best sports news website، Barca، Barcelona are the best sports site best sports sites Barcelona News، تصاویر مسی، تصاویر پیکه، تصاویر پویول، تصاویر ویکتور والدس، تصاویر بازیکنان بازسا، تصاویر دنی الوس، تصاویر بازیکنان بارسا،
[ پنجشنبه 3 مرداد 1392 ] [ 06:16 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User