تبلیغات
طرفداران بارسلونا

نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
آنخل کاپا: مارتینو فلسفه بازی بارسا را حفظ خواهد کرد؛بعید می دانم که مسی سرمربی را انتخاب کرده باشد


سرمربی آرژانتینی براین باور است که آبی اناری ها باید با خیال راحت اوضاع تیمشان رادنبال کنند

آنخل کاپا سرمربی آرژانتینی دنیای فوتبال در گفتگو با «لاسارسا» به بررسی انتخاب جراردو مارتینو به سمت سرمربیگری باشگاه بارسلونا پرداخته و به این نکته اشاره کرده که تاتا با همان فلسفه ای که در باشگاه بارسا پیاده سازی می شود، رشد کرده.

کاپا در مورد مارتینو گفت:« مارتینو با همان فلسفه و ایده هایی که در باشگاه بارسلونا پیاده سازی می شود، کار می کند. او به عنوان یک فوتبالیست فوق العاده بود. کیفیت فوتبالی بالایی داشت و این فلسفه فوتبالی همیشه اش را حفظ کرده و به آن احترام خواهد گذاشت.»

کاپا درمورد شرایط بارسلونا و کار سخت مارتینو دراین تیم گفت:« سخت ترین کار بازگرداندن انگیزه وروحیه به بارسلوناست. انگیزه ای که آنها دوسال پیش داشتند... او باید بارسلونا را به آن دوران که یکی از بهترین تیم های تاریخ دنیای فوتبال بود بازگرداند. مارتینو چهره و وجهه فوتبالی بارسلونا را تغییر نخواهد داد و فقط به تقویت آن خواهد پرداخت و هیچ مشکلی در میان نخواهد بود.»

در مورد نقش مسی در به خدمت گرفتن مارتینوبرای هدایت بارسا، کاپا گفت:« مسی مهم است ولی بعید می دانم که مسی بتواند یک سرمربی را انتخاب کند. نظر مسی، مثل نظر چابی، اینیستا و پیکه یک نظر مهم برای اعضای مدیریتی باشگاه است.»

این سرمربی آرژآنتینی در تمجید از مارتینو ادامه داد:« مارتینو سرمربی ای است که به بازیکنانش احترام می گذارد و آنها را به دید مکانیکی نگاه نمی کند. در چارچوب یک سری قوانین و برنامه ها، بازیکن این فرصت را می یابد تا خودش را اثبات کند. او را با بیه لسا مقایسه می کنند ولی مارتینو فضای بیشتری به بازیکنش می دهد تا رشد و پیشرفت کرده و توانایی هایش را اثبات کند.»

کاپا در بخش پایانی صحبت هایش گفت:« بهترین فرصتی که روی کره زمین ممکن است به کسی دست دهد، حضور در باشگاه بارسلوناست. این یک هدیه بزرگ است که بارسایی ها، بهترین تیم دنیا برای مارتینو تهیه کرده اند. هیچ اتفاقی بزرگ تر ازاین برای یک سرمربی وجود ندارد.»
طبقه بندی: اخبار بارسلونا، اخبار لیونل مسی،
برچسب ها: اخبار، اخبار بارسلونا، جید ترین اخبار بارسلونا، اخبار بارسا، جدید تریت اخبار بارسا، بارسلونا، طرفداران بارسلونا، طرفدار بارسا، مسی، طرفدار مسی، بروز ترین اخبار بارسا، بروز ترین اخبار بارسلونا، بهترین اخبار بارسلونا، بهترین اخبار بارسا، بهترین و جدید ترین مطالب بارسا، مربی، مربی بارسا، هواداران بارسا، هواداران بارسلونا، جدید ترین و بهترین اخبار بارسا، بروز ترین سایت ورزشی، بهترین سایت ورزشی، بهترین سایت ورزشی اخبار بارسا، بهترین سایت ورزشی بارسلونا، بهترین سایت ورزشی اخبار بارسلونا، News، news Barcelona news Jade Barcelona، Barcelona News، New Tryt news Barcelona، Barcelona، Barcelona fans، fan club، Messi، Messi fans، most updated club news، the most updated news Barcelona news FC Barcelona the best club news، Barca are the best and most recent content، instructor، coach، Barça، Barça fans، Barcelona fans of the newest and best Barça news، the most updated sports site best sports sites best sports news website، Barca، Barcelona are the best sports site best sports sites Barcelona News،
[ چهارشنبه 2 مرداد 1392 ] [ 12:30 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User