تبلیغات
طرفداران بارسلونا

نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
Guti, Real Madrid 2007/2008

گوتی درگفتگو با برنامه تلویزونی پونتو پلوتا به تمجید از لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسا پرداخته او در این باره گفت:« هیچ وقت از گفتن اینکه توپ طلارا به مسی می دهم خسته نمی شوم.من توپ طلا را به مسی می دهم ولی واقعا حیف که او بازیکن بارسلوناست.» او به علاوه به این نکته اشاره کرد که دلیل ایکر کاسیاس برای انتخاب سرخیو راموس به عنوان اولین رای اش برای توپ طلا را درک می کند. 

گوتی دراین باره گفت:« اگر من هم با آلوارو یا رائول که دوستانم هستند هم بازی بودم، به آنها رای می دادم.برایم فرقی نمی کرد که چه کسی از آنها برتر است. » و از همین رو دلیل رای دادن کاسیاس به رونالدو را نیز توجیه می کند. او درمورد رونالدو گفت:« باید به رونالدو محبت کرد. او یک مهره اساسی برای رئال است. او روی ریتم خیلی خوبی است و همین باعث می شود که او احساس خوشبختی کند.باید به رونالدو محبت کرد. او بازیکن مخصوصی است و یکی از مهره های سرنوشت ساز رئال است.» 

گوتی درمورد شرایط رئال هم گفت:« از نظر فیزیکی در شرایط ایده آلی نیست و همین باعث می شود که هر روز از ارزشهای این تیم کاسته شود. مثلا آنها در بازی با دورتموند می توانستند به پیروزی برسند.» گوتی در پاسخ به سوالی درمورد انتقادات وارده به ایکر کاسیاس به این نکته اشاره کرد که کاسیاس جدای از دو گلی که مقابل دورتمونددریافت کرد، مهارهای فوق العاده ای دراین بازی داشت. 
او دراین باره گفت:« انتقاداز کاسیاس به نظر من سورئالیستی است. او بهترین دروازه بان اسپانیاست و درسالهای اخیر بهترین دروازه بان دنیا بوده.شاید بتوان خستگی را در چهره اش دید. درپیغام مورینیو به تیم پایه ای مشخص است که روی تیم پایه ای حساب خاصی باز نمی کند.» 
گوتی در بخش پایانی صحبت هایش درمورد مورینیو هم گفت:« من همیشه گفته ام که طرفدار مورینیو هستم ولی زمانی که چیزی باشد از آن خوشم نیاید، آن را هم می گویم. مورینیو پیغامهایی به تیم پایه ای می دهد که به آنها می گوید که حتی در صورت مصدوم شدن بازیکنان تیم اصلی هم روی آنها حسابی باز نمی کند.»


طبقه بندی: اخبار لیونل مسی،
برچسب ها: گوتی: توپ طلا را به مسی می دهم؛حیف که او بارسایی است،
[ جمعه 5 آبان 1391 ] [ 09:21 ب.ظ ] [ عماد قندری ]
درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User