تبلیغات
طرفداران بارسلونا

نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما توپ طلا به چه کسی میرسد؟
هنگامی که دقیقه 18 فرارسید همگان انتظار آن را داشتند که بارسا به بردی حیرت‌انگیز و پرگل برسد. بازی پرگل شد، اما از نوعی دیگر!

بارسلونا در همان دقیقه 3 به گل رسید. یوردی آلبا پاس عمقی عالی سسک فابرگاس را گرفت و دروازه دنی آرانسوبیا را گشود.

دقیقه 8 بود که بازی دو بر صفر شد. آندرس اینیستا در شرایطی نامتعادل توپ را به لیونل مسی داد. او هم آن را به کریستین تی‌یو در سمت راست رساند و تی‌یو پس از حرکت تکنیکی زیبا و جا گذاشتن آیوسه توپ را از بین پاهای آرانسوبیا به گل تبدیل کرد.

اما یکی از اتفاقات مهم در دقیقه 26 افتاد. خاویر ماسچرانو با تکل روی پای پیتزی رفت و او را سرنگون کرد. داور در حالی پنالتی گرفت که تصاویر نشان می‌داد خطا پشت محوطه جریمه انجام شده. پنالتی را پیتزی به گل تبدیل کرد.بازی در دقیقه 18 سه بر صفر شد. لیونل مسی پاس تماشایی پشت پای سسک را گرفت و آن را با شوتی مهارنشدنی به بالای دروازه حریف زد.

دپورتیوو در دقیقه 37 گل دوم را هم زد. الکس برگانتینوس روی دفع بارسا روی یک ضربه کرنر شوتی زد که توپ در دستان ویکتور والدس داشت قرار می‌گرفت اما اشتباه والدس باعث شد توپ به دروازه برود.

اما لیونل مسی در دقیقه 43 باز هم گل‌زنی کرد. او پاس بیرون پای فابرگاس را گرفت و با شوتی زمینی دروازه حریف را گشود.

دپور نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و پیتزی با ضربه ایستگاهی تماشایی‌اش گل سوم تیمش را در دقیقه 47 زد. والدس دستش را به توپ رساند اما ضربه او به‌حدی دقیق بود که والدس نتوانست مانع گل شدنش شود.

لحظاتی بعد خاویر ماسچرانو از بارسا اخراج شد. داور در حالی خطای او روی ریکی را گرفت که تصاویر آهسته نشان می‌داد بازیکن آرژانتینی توپ را زده و تماس چندانی با حریف نداشته. اما داور کارت زرد دوم را به او داد.

چند دقیقه بعد بود که مسی روی یک ضربه ایستگاهی تیر دروازه حریف را لرزاند. او سرانجام در دقیقه 77 هت‌تریک خود را کامل کرد. مسی توپ را از زه‌کاسترو گرفت، به سمت دروازه دپورتیوو رفت و با شوتی محکم و زمینی با پای چپ گل‌زنی کرد تا بازی 5-3 شود.

اما خیال بارسا با این گل هم راحت نشد چرا که آلبا به کمک حریف رفت! او در حالی که توپ را در اختیار داشت و ریکی هم اندکی رویش فشار می‌آورد به اشتباه با ضربه‌ای چیپ دروازه والدس را گشود!

دپور به فشار روی آورد اما نتوانست گل بزند و در نهایت بارسا اختلاف با رئال مادرید را در عدد 8 نگاه داشت.

Lionel Messi - Deportivo Coruña v Barcelona
طبقه بندی: اخبار بارسلونا،
برچسب ها: دپورتیوو 4 – بارسلونا 5: سور گل در ریاسور،
[ یکشنبه 30 مهر 1391 ] [ 08:39 ق.ظ ] [ عماد قندری ]
درباره وبلاگ

با سلام من عماد طرفدار پرو پا قرص بارسلونا و لیونل مسی هستم و قصد دارم مطالب و هر چیز دیگه ای که در مورد تیم بارسلونا هستو تو این وب قرار بدم و از شما میخوام که با نـــظـــــراتـتـون به من انرژی بدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User